czwartek, 22 grudnia 2011

Śnieg

Cześć!
Mam dla Was wiele zdjęć, ale nie wiem jak zacząć. Chyba najprościej będzie od początku. Wstaję w środę z łóżeczka, patrzę przez okno, a tam śnieg! Wreszcie tak wyczekiwany śnieg! Oczywiście na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Po zrobieniu porządków w domu wybiegłam na zewnątrz. Bezcenne było zobaczyć małe dzieci bawiące się tą białą breją. Kurcze czasami tęsknię za czasami, kiedy bawiłam się jak oszalała w zaspach i nie przejmowałam się przemoczonymi ubraniami. Bardzo mi tego brakuje. Kiedy przypomniałam sobie o blogu zrobiłam zdjęcia, ale chyba jak już się przyzwyczailiście nie są w dobrej jakości. ;)
Następną rzeczą, o której chcę powiedzieć są prezenty. Dzisiaj była wigilia klasowa(o ile to co się tam działo można tak nazwać) i dawaliśmy sobie podarunki. Nie wszyscy byli zadowoleni, ale ja nie należę do grona tych osób. Lubie dawać oraz dostawać prezenty. :) To miłe i przyjemnie.
W końcu zbliżają się święta!

Oto moje prezenty. Specjalnie z mini choinką. ;)
Świetny kubek :)
Płyn do kąpieli, który bardzo ładnie pachnie. 

Dostałam jeszcze misia i słodycze, ale chyba nie będę Was zanudzać. Chciałam się jeszcze na sam koniec zapytać czy chcecie zobaczyć strój, w którym byłam na weselu. 
 Miłego i przyjemnego wieczoru! 

1 komentarz:

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :*