wtorek, 27 grudnia 2011

Odpowiedzi :)

Cześć. 
Postanowiłam dłużej tego nie przeciągać i odpowiedzieć na pytania. Nie wiem ile dokładnie ich jest. Chciałam sobie zrobić niespodziankę. ;) Uwaga zaczynam. 

1. Jak spędzasz wolny czas.
 Co to? Nie no żartuję. Ogólnie nie mam dużo wolego czasu, ale jak już znajdzie się chwilka to czytam książki, gram w piłkę nożną, słucham muzyki, lecz najczęściej po prostu śpię. Sen jest najlepszy na wszystko! :)
2. Twoje największe marzenie.
Mogłam się przygotować do tego pytania. ;) Moim największym marzeniem jest po prostu być szczęśliwą, a że to szczęście składa się z wielu innych mniejszych marzeń to inna sprawa. Chciała bym być otoczona prawdziwymi przyjaciółmi. Z tych bardziej przyziemnych spraw to marzy mi się wyjazd na Hawaje. :)
3. Jakiej muzy słuchasz? 
Staram się nie ograniczać do jednego gatunku. Najczęściej słucham rocka, choć uwielbiam głos jazzowego wokalisty Michaela Bublé. Nie toleruję tylko disco polo . ;)
4. Czym się interesujesz? 
Moją głowę cały czas zaprząta windsurfing. Uwielbiam to poczucie wolności i wiatr we włosach. Lubię też bawić się modą.
5. Co chcesz robić w przyszłości? 
Kurcze ja nie wiem co będę robić w następnym miesiącu! :) Właśnie uświadomiłam sobie, że nie mam jakiś planów bardzo wykraczających w przyszłość.  Chciała bym robić coś związanego z morzem, lub architekturą. Może właśnie windsurfing, albo żeglarstwo.


Pięć pytań i pięć krótkich odpowiedzi. Szybko minęło. :) Mam nadzieję że Was nie zanudziłam.  Myślicie, że jako tako wyszło? :)
Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. ja nie umiem wcześnie zasypiać,dlatego z reguły niedużo śpię ;x

  OdpowiedzUsuń
 2. łał! ;o nie wiedziałam, że interesujesz się windsurfingiem. :)
  ___
  fajnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem..sama na pulsie codziennie oglądam TV junior haha!! :D (tak, to prawda).
  __
  ale to jest fajne..

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :*